o kaviarni

Píšu o nej noviny, hovoria o nej známe tváre. Vy ste sa ocitli v srdci hlavného mesta a chcete ju nájsť. Bájnu bratislavskú kaviareň!


Nič nereprezentuje skutočnú bratislavskú kaviareň tak ako Kafe Scherz. Vznikla v roku 2007 a za ten čas vďaka Scherzu uzrelo svetlo sveta množstvo skvelých žúrov, koncertov, vernisáží, či čítačiek kníh.

Vytvorili sme slovenskú standupovú scénu, odprezentovali sme mnoho začínajúcich umelcov a veľmi živo sa u nás preberali témy, ktoré hýbu nielen našou krajinou, ale celým svetom.

Vždy sme sa riadili nezištným a ľudským prístupom legendy z palisád, farára Karola Scherza. Preslávil sa predovšetkým svojim altruizmom – dnes by ho nazvali slniečkárom! A to sme presne aj my – hrdí slniečkári z bratislavskej kaviarne so Scherzom na správnom mieste.


Vitajte!

Tento poznáte?
Do baru príde
bluesman, novinárka
a výtvarník...
..a už to nie je
bar, ale pravá
bratislavská
kaviareň.
priestor
Klub
Zľava 20% na všetko

Čo znamená, ak ste v klube ľudí s dobrým Scherzom? Znamená to, že ste určite v Scherzi neboli prvý krát. Znamená to, že ste štamgasti a už ste tu nejaké to euríčko nechali a vždy sa radi vrátite znova. Rozhodli sme sa vám teda chvíle u nás spríjemniť ešte viac! Vy totiž nie ste iba členmi bratislavskej kaviarne. Vy ste bratislavská kaviareň! Práve preto majú naši častí návštevníci u nás zľavu 20 %. Stačí si zakúpiť vernostnú kartičku u nás na bare.

Klub
Zľava 25% na všetko

Dlhé roky sme azylovým domom pre každého, kto sa vydal na neľahkú dráhu ustavičného hľadania múzy. Umelcov odjakživa podporujeme z lásky ku kultúre ako takej. Každá ďalšia nová generácia umelcov by mala vedieť, že sme skutočne kaviareň s dobrým Scherzom! Preto majú u nás študenti vysokých umeleckých škôl nárok na zľavu 25 %. Stačí, ak si zakúpite kartičku s vernostným programom u nás na bare.

Tento poznáte?
Do baru príde
bluesman, novinárka
a výtvarník...
..a už to nie je
bar, ale pravá
bratislavská
kaviareň.
priestor

Priestor

Aj pre
vaše
eventy

Rezervujte si priestor pre vaše eventy

Hľadáte skvelý staromestský priestor na rande, usporiadanie narodeninovej oslavy, skvelú vernisáž, biznis raňajky či rozlúčky so slobodou?

Okrem ohromujúceho genius locci pre vás máme 2 terasy, vnútorné priestory kaviarne rozdelené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť, kopu skvelého pitia a na vaše vyžiadanie aj fantastický catering - aby ste s vašou akciou nemali žiadne starosti - iba radosti.

Kapacita: 100 miest

Priestor: 2× vonkajšia terasa, 1× nefajčiarska časť, 1× fajčiarska časť

Doprava: odporúčame taxík (pre buržujov) alebo MHD 203, 207 (pre ekofanúšikov)

Chcete si rezervovať priestor? Ozvite sa.

Coffeebreak a stravovanie

Počas kongresu pre vás zabezpečíme stravovanie. Vybrať si môžete z niekoľkých variácií coffeebreakov a slávnostného obedového menu. V prípade špeciálnych požiadaviek vám pripravíme menu na mieru.

Cenová ponuka na mieru

Chceli by ste kongres spojiť s teambuildingom, predĺženým pobytom alebo využiť možnosti okolia? Povedzte nám o svojich plánoch, vytvoríme vám cenovú ponuku podľa vašich preferencií.

Program

Kalendár najbližších verejných udalostí

Pozrite sa, čo najbližšie chystáme. Srdce Starého mesta stále hlasno tlčie a produkuje skvelé eventy. Tu nájdete najbližšie akcie v Bratislave, ktoré by ste rozhodne nemali zmeškať, ak vám v žilách prúdi láska k filozofii, umeniu, alebo len pekanové lattéčko.

Živá hudba

Blues Jamsession


Štvrtok, 24. 9. 2020
-
Štvrtok, 24. 9. 2020
20:00 hod.

Živá hudba

Andreas Varady Trio feat. Danny Grissett @City Sounds Festival


Utorok, 22. 9. 2020
-
Utorok, 22. 9. 2020
13:00 hod.

Živá hudba

Echoing sounds


Piatok, 18. 9. 2020
-
Piatok, 18. 9. 2020
19:00 hod.

Hľadáte svoju domovskú umeleckú scénu?
Ak vaša výstava či divadlo potrebujú priestor, nájdeme v našom Scherzi kúsok voľného miesta :)
Kontaktujte nás.

Začínali u nás...

Fragile

Jediná accapela
na Slovensku

Traditional
Club Revival

Jediná dixlexovaná
kapela na Slovensku

Nedeľná
káva

Prvá a jediná
žartcorova show

Expanzia
Stand-up

Prvý Stand-up
na Slovensku

Kvíz
Odyseus

Prvý vedomostný
kvíz v podniku

Scherz
Awards

Tematické
grilovačky

Reggae
Ambasasáda

Vernisáže
študentov
fotky z VŠMU

Menu
Živá hudba

Guns n' Roses revival band

Utorok, 27.7.2020 - 19:00 hod.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint.

Deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.

dalsia akcia predosla akcia zatvorit

Kontakt

Kafe scherz
Palisády 27
811 03 Bratislava

E-mail: kafe@scherz.sk
Tel.: 0918 724 379
mapa

Túžite po skvelom mieste pre váš event v Bratislave alebo patríte do umeleckej komunity, ktorá hľadá výstavný či činoherný priestor? Ozvite sa, ľudí s dobrým Scherzom sa všade veľa zmestí :)

Otváracie hodiny

Po. - Št.:
9.00 - 1.00 h
Piatok:
9.00 - 3.00 h
Sobota:
10.00-3.00 h
Nedeľa:
10.00 - 1.00 h
kontaktný formulár

Napíšte nám

Začiatok